Projects

Wdrożenie Systemu do Obiegu Dokumentów w Szpitalu im. Józefa Strusia

Zarządzanie obiegiem dokumentów w czasach pandemii stało się ogromnym wyzwaniem dla placówek służby zdrowia. W większości placówek przekazywanie dokumentów między pracownikami odbywało się ręcznie i wymagało fizycznego dostarczenia dokumentu do odpowiedniej osoby. W rezultacie zarówno pracownicy, jak i pacjenci byli narażeni na zarażenie się koronawirusem, który mógł być roznoszony w procesie przekazywania dokumentów.

W związku z powyższym, jeden ze szpitalów covidowych – Szpital im. Józefa Strusia skontaktował się z nami z prośbą o wsparcie w automatyzacji przekazywania dokumentów. Zdecydowaliśmy się pomóc placówce, wdrażając system do obiegu dokumentów, zupełnie za darmo. System uchronił pracowników przed przekazywaniem dokumentów „z rąk do rąk” i zautomatyzował proces obiegu dokumentów środowisku informatycznym, do którego dostęp ma każdy pracownik z dostępem do komputera, lub urządzenia mobilnego.

System objął dwa główne obszary obiegu dokumentów — proces zamówień doraźnych oraz proces korespondencji.
Pierwszy obszar zagwarantował automatyzację procesu zamówień związanych z częścią apteczną i zaopatrzeniową, działem zamówień publicznych, działem technicznym i sekcją ds. obsługi informatycznej, włącznie z ich akceptacją.
Drugi obszar objął automatyzację procesów gwarantujących dostarczenie dokumentów do pracowników szpitala odpowiedzialnych za zapoznanie się z daną korespondencją.

Other projects

Wdrożenie systemu JobRouter w Anwim S.A.

Find out more

Elektrorecykling S.A. korzysta z JobRouter abonament

Find out more

Wdrożenie systemu JobRouter w PGNiG Obót Detaliczny Sp. z o. o.

Find out more
  The personal data provided by you will be processed by e-MSI Sp. z o.o. based in Poznań, KRS 0000387940, for purpose related to answering your request submitted via the contact form. For more information go to the Privacy Policy


   Opisz procesy, które chcesz zdigitalizować.
   Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji: https://e-msi.pl/polityka-prywatnosci


   * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe