Application

Dział HR
Dział HR

Zarządzanie zasobami ludzkimi stanowi kluczową częścią organizacji. To tutaj pracownicy przetwarzają ogromne ilości danych osobowych, utrzymują stały kontakt z pracownikami innych działów, odbierają wiele telefonów, organizują delegacje itp. Innowacyjne firmy idą o krok dalej i wdrażają automatyzację procesów, które mogą odbywać się sprawniej i szybciej, zaoszczędzając pieniądze firmy.

Dotychczas pomogliśmy rozwiązać następujące problemy:

 • Menedżer / Team leader działu obsługi klienta potrzebuje ciągłych aktualizacji spraw od swoich pracowników. Powinien znać ich status, bez potrzeby wysyłania zapytania do pracowników.
 • W organizacjach często brakuje informacji, lub możliwości jej weryfikacji – ile, kto pracuje, ile przychodów/klientów generuje i gdzie działalność potrzebuje zmian. Dobrze prowadzony biznes powinien być przejrzysty, aby słabe punkty działalności były odpowiednio wcześnie zauważone.
 • Dział HR otrzymuje wiele telefonów z zapytaniami od pracowników z innych działów, zabierając im cenny czas. (Np. zapytania dotyczące składania wniosku urlopowego)
 • System składania aplikacji o pracę powinien być prosty, eliminować ryzyko zgubienia aplikacji i odrzucać te bez wymaganych umiejętności.
 • Rozliczanie z kosztów podróży i delegacji nie powinno być prowadzone w Excelu, grozi to ryzykiem pomyłki. Czy ten proces może zostać zautomatyzowany?
Other applications

Dział księgowości

Księgowość to ogromne nakłady papieru i praca w której łatwo o pomyłkę. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się ile czasu spędzają pracownicy

Find out more

Handel i usługi

W handlu i usługach najważniejsze jest prawidłowe zarządzanie relacjami z klientem. Ważne jest aby mieć łatwy dostęp do historii kontaktu,

Find out more

Duże przedsiębiorstwa

W dużych przedsiębiorstwach częstym problemem jest przepływ informacji między różnymi lokalizacjami i standaryzacja procesów między nimi, aby wszyscy pracownicy pracowali

Find out more

Let's start your journey with JobRouter®

Transform business proccesses into digital, automated environment with JobRouter®: system which offer speed and flexibility

[contact-form-7 404 "Not Found"]

  Aplikuj do nas  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez e-MSI Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, KRS 0000387940, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Więcej informacji w polityce prywatności.


  * Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe