Dobrze zorganizowana wewnętrzna komunikacja jest jednym z najważniejszych aspektów pracy przedsiębiorstwa. Elektroniczny system zarządzania delegacjami, pozwala na pełną kontrolę nad procesem, oraz kosztami związanymi z delegacjami. Po wdrożeniu procesu delegacji nasi klienci zwracają uwagę na:
Każda organizacja ma swoją specyfikę, strukturę organizacyjną i procesy, dlatego procesy na platformie JobRouter zawsze wdrażamy w sposób najbardziej optymalny dla organizacji, poniższe przykłady obrazują jedynie możliwe funkcjonalności platformy, nie narzucając sposobu działania.
Przykład procesu delegacji
Uporządkowane informację, dające możliwość podglądu przyszłych oraz odbytych delegacji, z przejrzystą ścieżką akceptacji stworzoną zgodnie z analizą potrzeb. To tylko przykłady możliwości jakie daje nowoczesny zarazem sprawdzony sposób na realizację podróży służbowych.
Wniosek o delegację
Proces delegacji inicjowany jest przez pracownika odbywającego podróż służbową, z przejrzystym podziałem na wcześniej zdefiniowane typy delegacji.
W przypadku wnioskowania o zaliczkę, możliwe jest dodanie kolejnych stopni akceptacji , które mogą być warunkowane limitem kwotowym.
Akceptacja przełożonego
Kolejne kroki procesu to akceptacja osób decyzyjnych, szczegóły ścieżki akceptacji są dopasowywane do organizacji. Typowa ścieżka akceptacji to przełożony osoby wnioskującej o delegację – np. przełożony kierownika działu.
Wypłata zaliczki
Po zaakceptowaniu delegacji wraz z zaliczką ,pracownik składa wniosek o wypłatę wnioskowanej kwoty w akceptowalnej formie przez pracodawcę.
Rozliczenie wyjazdu
Pracownik po delegacji, rozlicza odbytą podróż , a wszystkie dokumenty zawarte w rozliczeniu automatycznie zostają przekazane do księgowości.
Od wejścia unijnego rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych – RODO – anonimizacja danych stała się powszechnie znanym procesem. Jej automatyzacja
Find out more
Transform business proccesses into digital, automated environment with JobRouter®: system which offer speed and flexibility